Koszty wysyłki

Oferujemy różne możliwości dostarczenia Twojego zamówienia.
Każda z nich jest dopasowana do wagi, objętości oraz rodzaju zamówionego materiału.


| Wysyłka kurierem

Opcja jest dostępna dla prac na następujących materiałach: folia, plexa, dibond, PCV. Koszt jednej paczki to 25 zł brutto. Większość zamówień można wysłać firmą kurierską jednak wymiary paczek podlegają następującym ograniczeniom:

  • waga jednej paczki do 30 kg
  • suma 3 różnych boków paczki do 300 cm
  • maksymalna długość jednego boku paczki to 175 cm

Koszt wysyłki prac na pozostałych materiałach, m.in szkło i płyty meblowe, jest ustalany indywidualnie.
Ta sama zasada dotyczy transportu prac na materiałach folia, plexa, dibond, PCV ale przekraczających standardowe gabaryty opisane powyżej.

Właśnie dla takich zamówień przygotowaliśmy ofertę "Transport dedykowany". Tu nie ma prawie żadnych ograniczeń :-) Zajmiemy się wszystkim tak aby Twoje zamówienie dotarło szybko i bezpiecznie.

| Wysyłka własnym kurierem
Możesz wybrać opcję wysyłki własnym kurierem dla wszystkich materiałów, na których będziemy drukować Twoje zamówienie. W przypadku wysyłki szkła i płyt meblowych do ceny zamówienia jest doliczany koszt pakowania przesyłki, której transport zleca sam klient u wybranego i opłaconego przez siebie kuriera.

| Transport dedykowany

To wysyłka samochodem, który przewiezie Twoje zamówienie bezpośrednio z drukarni, na wskazany adres. Zaletą tej formy wysyłki jest możliwość transportu większych zamówień. Szczególnie polecamy taką opcję dla dużych gabarytowo prac oraz do transportu szkła. Jest to bezpieczny transport ponieważ Twoje zamówienie jedzie bezpośrednio na miejsce z pominięciem przeładunków w sortowniach.

Mamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu tego typu transportu. Wszyscy kierowcy, którzy z nami współpracują mają ubezpieczenie OC przewoźnika co gwarantuje bezpieczeństwo realizowanej usługi.

Koszt takiej usługi nie musi być wysoki, ze względu na to, że Twoja przesyłka z reguły nie będzie zajmowała całego pojazdu czyli będzie to tzw. doładunek.

Maksymalny czas transportu to 48H.

Po wyborze tej opcji skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów i ustalenia ceny wysyłki.