Fototapety

| FOTOTAPETY NA WYMIAR


Zmianę wystroju wnętrza można zrealizować na wiele sposobów. Oprócz nowego koloru ścian warto nadać pomieszczeniom indywidualny charakter za pomocą fototapety na wymiar. Zdajemy sobie sprawę, że każdy z naszych klientów ma własne upodobania i oryginalne pomysły na wystrój wnętrz. Dlatego proponujemy zastosowanie fototapet, które będą idealnie dopasowane do podanych wymiarów. Dzięki temu nie będzie potrzeby ucinania grafiki w sposób, który zniekształci cały obraz.

Aby zamówić fototapety na wymiar wystarczy skorzystać z naszego intuicyjnego formularza zamówień >>>


| NA CZYM DRUKUJEMY FOTOTAPETY


W naszej ofercie dostępne są następujące rodzaje materiałów do druku fototapet na wymiar:

  • Fototapeta winylowa na podkładzie fizelinowym na zwykły klej (druk lateksowy wodny). Ten rodzaj wydruku polecamy szczególnie do miejsc gdzie wymagana jest niepalność oraz atest higieniczny PZH. Dzięki temu może być bezpiecznie stosowana w obiektach użyteczności publicznej, galeriach handlowych, szkołach, przedszkolach itp.
  • Fototapeta winylowa na podkładzie fizelinowym samoprzylepna (druk lateksowy wodny). Bardzo łatwa w aplikacji, bez użycia dodatkowego kleju. Posiada atest niepalności oraz atest higieniczny PZH. Polecana do obiektów użyteczności publicznej.
  • Fototapeta laminowana samoprzylepna z bardzo trwałym drukiem solwentowym. Jest to fototapeta samoprzylepna stosowana do miejsc narażonych na kontakt z wodą np. kuchnia, łazienka. Fototapeta zmywalna.


| JAK MOŻEMY POMÓC


W naszym serwisie wydrukujesz własne projekty jak również zdjęcia i grafiki z bazy Fotolia, zawierającej ponad 57 milionów plików.

Jeżeli masz wątpliwości, jaki rodzaj druku wybrać zapraszamy do kontaktu z nami tel. 735 103 104 lub przez formularz kontaktowy.

Jeżeli potrzebujesz indywidualnego projektu napisz do nas w tej sprawie na adres zamowienia@dekoracje-drukowane.pl.


Baza zdjęć

Pejzaż
Architektura
Ludzie
Fauna i Flora
Przedmioty
Transport
Spożywanie / Gotowanie
Sport i Wypoczynek
Tła i Tekstury
Abstrakcyjne
Inne